Hostwinds Blog

Zoekresultaten voor:


De kunst van het netwerkredundantie Uitgelichte afbeelding

De kunst van het netwerkredundantie

door: Hostwinds Team  /  december 21, 2021


Door diverse methoden te gebruiken om gegevens te verzenden, doen netwerkingenieurs hun best om ervoor te zorgen dat klanten nooit een netwerkuitval opmerken.Netwerkingenieurs voeren dit uit door meerdere communicatiepaden te construeren om verbindingen tussen gegevenspunten te maken, zoals een router naar een server.Kortom, we noemen we deze verbindingen "redundantie", waardoor we naadloos netwerkverkeer kunnen worden geactiveerd, ongeacht de interferentie.

Hostwinds strategizes om een volledig redundant netwerk te creëren dat ervoor zorgt dat onze klanten nooit uitval ervaren.We hebben extra vooruitgang geboekt om te garanderen dat onze netwerken rond de klok in tip-topvorm presteren.We leveren uptime over ons netwerk door goed aandacht te besteden aan de details van de overtolligheid in onze apparatuur, voedingen, hardwarekeuzes en netwerkcomponenten in al onze infrastructuur.Het kan echter zo veel complexer zijn dan dat.

Laten we erin duiken, zullen we?We zullen u de basisprincipes van netwerkredundantie binnen deze blogpost leren en uitleggen waarom hostwinds dergelijke praktijken instellen.

Waarom netwerkredundantie gebruiken?

Een van de doelen van Hostwinds, sindsdien hebben we ons eerste datacenter gelanceerd, is dat onze klanten nooit downtime zouden ervaren.We blijven dit doel bereiken door de beste praktijken van redundantie in onze infrastructuren te implementeren.Daarom hebben we een uptime van 99,999%, en we staan daarbij.We zijn geïnteresseerd in redundantie voor onze hostwinds-klanten, aangezien ze zich zorgen maken omwille van hun gegevens en verlies van potentiële inkomsten, rente of blootstelling.

Stel je voor dat je je website op één service host, maar een concurrent organiseert op een plek die hogere uptimes heeft.Wanneer uw site daalt, gaan de klanten op zoek naar producten naar de winkel van de concurrent.Houd uw site op en hardlopen is essentieel om uw klanten gelukkig te houden!Het verlies in de AD-inkomsten kan ook van het grootste belang zijn voor u.Wanneer uw website niet actief is, zijn er geen advertenties voor uw klanten om op te klikken.

Een volledig redundant netwerk, zoals hostwinds, voorkomt dat uw bedrijf zijn verbinding met de buitenwereld verliest.Het hebben van een grote verscheidenheid aan werkpaden zorgt ervoor dat het niet uitmaakt van wat het leven op het web gooit, er een manier is om uw verbindingen te behouden.Een deel van de uitstekende service van Hostwind zorgt ervoor dat ons netwerk meteen wordt bereikt als een fysieke verbinding ooit is verloren.We hebben opzettelijk deze verbindingsroutes gemaakt en ontwikkeld die op stand-by staan en 24 uur per dag lopen.Op deze manier houden de secundaire links al onze hardware op.Tegelijkertijd repareert ons team van deskundigen de mislukte componenten zonder dat onze klanten ooit wist dat er een probleem was.

Met significante redundantie komt een grotere behoefte om de groeiende complexiteit te beheersen.Denk aan dit zoals het samenstellen van een pen-stuk puzzel versus een puzzel van 1000 stukjes.Er is meer ruimte voor fouten en fouten in de grotere.Dat is de reden waarom hostwinds het in evenwicht brengen van de behoefte aan overtolligheid en de complexheid ervan als van vitaal belang zijn, terwijl de kleinste hoeveelheid bewegende delen wordt gebruikt.

Een blik op automatisch netwerk failover

Het overgaan van een mislukte component op een voorbereide back-up moet een naadloos proces zijn.We noemen dit een automatisch netwerk failover.

Failover zorgt ervoor dat een gedupliceerde back-up actief is en beschikbaar is wanneer een primaire verbinding mislukt.Achter de scènes biedt hostwinds dit door een geautomatiseerd proces dat automatisch verbindingen schakelt wanneer een behoefte zich voordoet.De secundaire link is al verbonden en actief, waardoor zelfs seconden van downtime voor onze klanten wordt geëlimineerd.Naarmate onze netwerk blijft werken, kan ons team van professionals eventuele problemen repareren.Ons netwerk blijft daarentegen voor onbepaalde tijd.

Hostwinds-klanten kunnen de details zien over onze automatische foutprocedures van onze Enterprise Redundant Network pagina op elk moment.De informatie is een informatieve look in de processen die hostwinds-netwerken ophouden en een geweldige plek om uw reis naar UPTIME te beginnen.

Niets minder dan een Tier 1-netwerkprovider

Hostwinds gebruikt alleen tier 1 netwerkproviders, maar wat is een tier 1 provider of tier 1-drager, en waarom zijn ze belangrijk?TIER 1-providers verbinden rechtstreeks op de ruggengraat van internet.Hun infrastructuur bindt rechtstreeks in het web van internet bij hoge snelheden en verwondering met anderen, waardoor de angst voor het verliezen van netwerkdekking onmiddellijk elimineert.Bovendien bezitten Tier 1-carriers hun netwerken rechtstreeks, waardoor ze een aantal van de snelste snelheden en veiligste processen kunnen aanbieden.

Hostwinds maakt gebruik van de volgende tier, 1 netwerkproviders:

1. Zayo

2. GTT-communicatie

3. Krachtige communicatie

4. NTT-communicatie

Hostwinds is vastbesloten om ervoor te zorgen dat we solide en betrouwbare netwerkverbindingen voor onze klanten verstrekken.We hebben relaties ontwikkeld met onze dragers die ervoor zorgen dat we vergelijkbare doelen hebben.Elke provider die we gebruiken, gaat boven en verder om een uitzonderlijke service te bieden, net als hostwinds.

N + 1, A + B, bestrijkt alle ongeziene

Een deel van het leven is van plan voor de onvoorziene.U start bijvoorbeeld geen roadtrip en verwacht dat de snelweg wordt uitgeschakeld voor de bouw.Om echter nog steeds uw bestemming te bereiken, moet u mogelijk tijdelijk een alternatief pad maken.Evenzo is dit wat n + 1 redundantie betekent en hoe het presteert in het leveren van stroom.N + 1 is het proces van planningsvermogen voor elke componenthostwinds gebruikt binnen ons netwerk.We zorgen ervoor dat elke kritieke kruising ten minste één back-up heeft als er iets misgaat.

Hostwinds A + B Redundantie begint bij onze kernrouters en is opgezet op een manier om zelfs de ergste uitval te weerstaan.Onze routers, schakelaars en servers hardware maken gebruik van volledig redundante netwerkfeeds, kracht, drives en routes.We nemen geen snelkoppelingen als het gaat om onze uptime.

Beginnend met onze kernrouters, heeft elk meerdere redundante componenten als iemand intern faalt.Als een hele kernrouter faalt, nemen hostwinds extra kernrouters over.We omvatten talloze kernrouters binnen elke faciliteit en iedereen bindt in meerdere tier 1-dragers.Intern, onze routers verbinden onze routers in overtollige schakelaars, die redundante internetverbindingen bieden aan onze servers.Er is overal een A-verbinding en een B-verbinding, dus ondersteunt de diensten van onze klant elke minuut van elke dag.

Hostwinds beheert hot-swappable drives binnen onze infrastructuur.In tegenstelling tot sommige concurrenten, elimineren we downtime verder door onze cloudservers niet te sluiten om een station te vervangen.We formatteren onze cloudaandrijvingen met RAID 10, waardoor we een mislukte schijf naadloos kunnen vervangen terwijl de server blijft draaien.

Terwijl de hostwinds-infrastructuur begint met onze servers en schakelaars, wordt dit zelfde principe overgedragen aan elektriciteit die wordt verzonden door een A-Circuit en een B-Circuit.Een andere bron biedt elk elektrisch circuit met vermogen en elk circuit wordt indien nodig ondersteund door afzonderlijke generatoren.

Hostwinds 'Redundant Network & 99.9999% Uptime-garantie

Wij geloven dat hostwinds-klanten zich nooit zorgen moeten maken over hun diensten naar beneden.We begrijpen hoeveel angst en frustratie dit kan veroorzaken als gevolg van bedrijfs- of persoonlijk verlies.We willen nooit dat hostwinds klanten dit ervaren.

Hostwinds hebben een snelle en betrouwbare hosting 24/7/365 wereldwijd omdat we de netwerkredundantie priosent.We werken hard om de beste service te bieden tegen kosteneffectieve prijzen.We controleren ons consequent onze infrastructuur en maken overal redundantie in dienst.Hostwinds toegewijd aan onze uptime-garantie van 99.9999%.

Geschreven door Hostwinds Team  /  december 21, 2021